Ako si vybrať zájazd a vybavenie rezervácie

 

 Ak si neviete rady pri výbere Vašej vysnívanej dovolenky alebo len nechcete zbytočne strácať čas, môžete sa inšpirovať nasledujúcimi krokmi, ktoré Vám uľahčia rozhodovanie. Ideálne je ak si všetko spíšete na papier.

 

1. Ako prvé by ste si mali určiť cenovú hladinu. Mala by to byť taká hladina, ktorá je pre Vás únosná a budete sa v nej pohybovať.
2. Určenie preferovanej destinácie. Ak nemáte jednu destináciu nevadí, môže byť ich aj viac. Tiež bude záležať od počasia či momentálnej situácii v danej krajine.
3. Strava je ďalším dôležitým kritériom. Musíte si vybrať či preferujete zájazd bez možnosti stravovania, s čiastočným stravovaním alebo all inclusive, kde budete mať všetko zabezpečené.
Pri výbere polpenzie sa ponúka navštíviť miestne reštaurácie a ochutnať miestne špeciality.
4. Služby, ktoré daná destinácia ponúka. Je veľmi dôležité zohľadniť s kým cestujete a zohľadniť aj jeho potreby. Ak máte radi nočný život, skôr sa vyberiete do rušného dovolenkového rezortu než na výlet do prírody a zase naopak.
5. Referencie, ktoré ste schopní získať, či už odporúčanie známych alebo recenzie na internete. Pýtajte sa na vzdialenosť od pláže, možnosti výletov, športové aktivity.
                                                                                                                              

VÝBER ZÁJAZDU

V úvodnej časti našej stránky  vo vyhľadávači  postupne zadajte  kritériá Vášho výberu a vyhľadajte si zájazd podľa Vašich predstáv.

ODOSLANIE REZERVAČNÉHO FORMULÁRA

Môžete si sami vypočítať konečnú cenu, alebo vyplňte formulár „NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA". Odoslaním formulára sa k ničomu nezaväzujete. Údaje o cestujúcich zatiaľ uvádzať nemusíte, stačí len kontaktné údaje na Vás. Vašu rezerváciu okamžite spracujeme – overíme voľnú kapacitu, zájazd zarezervujeme v systéme touroperátora a obratom Vás budeme kontaktovať a informovať o ďalšom postupe.

POTVRDENIE REZERVÁCIE                                                                                          

Ak sa rozhodnete Vašu rezerváciu záväzne potvrdiť, pošleme Vám k podpisu vyplnenú  cestovnú zmluvu – objednávku. Vaším podpisom objednávku záväzne potvrdíte –  môžete nám ju naskenovanú poslať mailom, alebo ju prísť podpísať osobne do našej agentúry. Posledným krokom k potvrdeniu rezervácie je platba zálohy, v prípade zájazdu „last minute“ celej sumy.

Platbu zálohy, doplatku alebo celej ceny môžete realizovať nasledovnými spôsobmi:

  • v hotovosti alebo platobnou kartou v našej cestovnej agentúre,
  • priamym vkladom na náš účet vedený v Tatra banke,
  • prevodným príkazom z Vášho účtu 

ODOVZDANIE DOKLADOV - POKYNOV K DOVOLENKE

Najneskôr 7 dní pred Vaším nástupom na dovolenku od nás dostanete všetky potrebné doklady:

  • voucher – poukaz na ubytovanie
  • letenky, alebo potvrdenie o hromadnej elektronickej letenke v prípade leteckej dopravy
  • cestovný lístok v prípade autobusovej dopravy
  • poistné kartičky v prípade zakúpenia cestovného poistenia
  • všeobecné pokyny o krajine
  • ďalšie prípadné materiály (mapky, kontakty na delegátov a pod.)

Doklady zasielame mailom, alebo Vám ich môžeme odovzdať osobne vytlačené.